haveri

Jokohan on nostettu se englannin kanaaliin uponnut autokuormassa ollut laiva,ja onko siitä infoa.
51000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Näytti olevan nostokalustoa jo paikalla,parisen viikkoa sitten...

Äänestä
  • Joo, ne kai leikkaa sen vaijereilla yhdeksään osaan ja nostaa/hinaa ne maihin.

    Äänestä

  • JRM kirjoitti:

    Joo, ne kai leikkaa sen vaijereilla yhdeksään osaan ja nostaa/hinaa ne maihin.

    Voisiko kuunari Koivisto nostaa samalla systeemillä?

    Äänestä

  • J.S. kirjoitti:

    Voisiko kuunari Koivisto nostaa samalla systeemillä?

    Eiköhän kuunari Koivisto makaa niin tiukasti pohjassa, että se ei nosta mitään!

    Äänestä

  • Luulisin kirjoitti:

    Eiköhän kuunari Koivisto makaa niin tiukasti pohjassa, että se ei nosta mitään!

    Mikä on tämä paljon puhuttu kuunari Koivisto? Oliko se ehkä huorakuunari, hinttialus vai mikä kun siitä niin paljon puhutaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MTT kirjoitti:

Jokohan on nostettu se englannin kanaaliin uponnut autokuormassa ollut laiva,ja onko siitä infoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu