Olemme perheen kanssa lähdössä Playa de las Americakselle ja majoitumme Sunwing resort Fanabe -hotelliin huhtikuussa. Onko kellään tietoa inclusive -ateriapaketista, jotta kannattaisiko sellaista ottaa? Entä ovatko altaat huhtikuussa vielä lämmitetty?
Sunwing resort Fanabe inclusive -ateriapaketti
Matkalle!!
1661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Meillä oli Sunwingissä ainoastaan aamiainen varattuna. Täytyy myöntää, että noin viidentenä aamuna se alkoi jo tökkiä, kun tarjolla oli aina samaa. Helpollahan siinä pääsi, ja aika edullisesti kun lapset olivat ilmaisia.
Sivusta seurasimme muuta ateriointia, ja hyvältähän tuo näytti. Erityisesti lasten buffet näytti kivalta, ja jälkiruokapöytä samoin.
Jos helpolla haluaa päästä, niin varmasti ihan varteenotettava vaihtoehto. Toisaalta silloin ei tule nauttineeksi alueen muista, kivoista ravintoloista.
Me ruokailimme enimmäkseen muualla, muutama kerta hotellilla - se sopi meille paremmin.