Sivariin?

oon aatellut meneväni sivariin ku armeijas joutuu herää aikaisin ja en osaa pedata sänkyä ; )
41111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Armeijaan menossahan ei ole alkuunkaan kyse siitä pitääkö aamuheräilystä tai siitä osaako pedata sänkyä. Jokatapauksessa oppisit sitten heräämään aikaisin ja petaamaan sen sängyn. Mitään muuta et sitten tulisikaan oppimaan, mutta se on jo eri asia.

Kyse on vain ja ainoastaan omasta seksuaalisesta suuntautumisestasi. Mikäli olet vanhanaikainen hetero, niin siinä tapauksessa sinun on suunnattava sivariin. Jos olet kuitenkin trendikkäästi homo, on armeija ehdoton valinta sinulle.

Armeija on mukava paikka miehistä pitäville miehille siinäkin mielessä, että siellä saa sekä antaa että ottaa pyllyä. Esimerkiksi vankilassa heikoimmat joutuvat vain antamaan.

Mutta sen vannon, että jos homo olet, niin armeija-ajasta tulet nauttimaan :)


Eli tiivistettynä: Tilastolliset faktat kertovat sen, että homoille armeija, heteroille siviilipalvelus.

Äänestä
  • Pitää muuten paikkansa, tuo sinun väite.
    Salaisuushan on että, usean eurooppalaisen ja amerikkalaisen upseerikoulun käyneet voisivat kertoa, kuinka upseeriksi tulon rituaaleihin kuuluu upseeritoverin perseeseen pano.
    Tämä on julkinen salaisuus, jonka kaikki kadetit tietävät.
    Perustuu psykolokisesti siihen olettamukseen että jos olet nainut ja sinua on naitu, et hylkää tätä ystävää missää olosuhteissa.

    Äänestä

  • Armeijassa ollessani vitutuksessa hain vapautuksen muutaman päivän jälkeen. Nyt kaduttaa aivan liikaa. Ois voinu päästä vaikka jonkun hyvännäkösen pojan munaakin imee!!!!!!!!! :'(

    Äänestä

  • muna kirjoitti:

    Armeijassa ollessani vitutuksessa hain vapautuksen muutaman päivän jälkeen. Nyt kaduttaa aivan liikaa. Ois voinu päästä vaikka jonkun hyvännäkösen pojan munaakin imee!!!!!!!!! :'(

    Hyviä vitsejä täällä. LOL. Nynnyt. Tulee äitiä ikävä kun käsketään juoksemaan kun ei sellaista ole kokeillut. Virkistetään itseä pelaamalla WoWia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


heikkipeikki kirjoitti:

oon aatellut meneväni sivariin ku armeijas joutuu herää aikaisin ja en osaa pedata sänkyä ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu