Eli siis; Olen tuntenut erästä Kauris miestä jo puolivuotta, mutta olen yrittänyt pysyä erittäin ystävyys-tasolla, sillä en halua, että hän juoksee pois, jos saa vihin siitä, että olen kiinostunut hänestä enemmänkin.
Anyway hän on antanut hyvin paljon huomiota minulle, kun olemme olleet kaksin ja kun isommassa porukassa ollaan hän yleensä vain kiusottelee minua avoimesti. Lisäksi hän on kietonut minut käsivarteensa, kun ollaan oltu isommassa porukassa.
Huom. Mies on minua vuotta vanhempi, mitä luulette voiko tämä yhdistelmä toimia?
Oinas nainen ja Kauris Mies
3
1218
Vastaukset
- oinas mies
Uskon,ett kauris mies haluaa sinut.Meillä mies on oinas ja pidättyväisempi.Ei ehkä osaa ilmasta itteensä oikein ja täs sarvipäät ollaan oltu yhes koht 15v.Kauriit huomio ja kuuntelee sydämmellä.Käsivartee ottaminen on sitä osotusta ,ett muut pyrkiät näkee.Ja näyttämistä sullekki ,et välittää.Pikku kiusottelu pitää mielen vireenä.
- vakavasti kiinnostunut
Pikku kiusottelu on just parasta siinä ihmisessä. Taidanpa nyt tehdä aloitteen. ;) kiitos vastauksesta!
- sarvipää nainen
vakavasti kiinnostunut kirjoitti:
Pikku kiusottelu on just parasta siinä ihmisessä. Taidanpa nyt tehdä aloitteen. ;) kiitos vastauksesta!
olen oinas nainen, yhdessä kauris miehen kanssa 4 vuotta ja hyvin toimii. Entiseni oli neitsyt ja liian nössö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018033- 1075647
- 2794993
- 494933
- 763707
- 542940
- 642667
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222498Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292432- 422358