Ihmetyttää todella tämän kyseisen SAAB keskustelufoorumin keskustelun taso. On selvää, että jokaisella meistä on omat suosikkiautomme rutinoffista ferrariin, mutta miks helvetissä niistä pitää kitistä täällä keskustelusivuilla mistä tykkää saati mistä ei. Ajakaa saatana millä haluatte ja olkaa ylpeitä siitä mitä teette. Kaikista autoista löytyy puolensa sekä huonot että hyvät. Ei Saabilla mihinkään kuuhun mennä, mutta siinä se on hyvä auto missä joku muukin. Itsellä ollut useita ja on edelleen. Kokemuksia on myös VW:stä, Toyotasta, Skodasta, Opelista, Volvosta, Mersuista ym. eikä mikään ole ollut ylivertainen toiseensa nähden eikä niissäkään niin paskaa, etteikö sillä olis päässy pisteestä A pisteeseen B, joka tiemmä on ainoa tarkoitus autoilulle. Siirtykää Saabbia niin syvästi vihaavat kitisemään vaikka puutarhanhoitosivuille pelargonien istuttamisesta, kun täällä on oikeasti niitäkin ihmisiä jotka haluavat lukea muutakin kuin tuota alituista paskaa.
Vittuaks teette Saab-sivuilla jos niin paljon niitä autoja vihaatte. ÄÄLIÖT!
Vittuaks teette Saab-sivuilla jos niin paljon niitä autoja vihaatte. ÄÄLIÖT!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Veli hyvä(tai sisko).
Keskustelijat tekee tason, Saab-merkkisestä autosta ei täällä saa sanoa poikittaista sanaa, heti alkaa huuto ja nimittely. Saab-merkkisen auton fanaatikot tekevät tästä palstasta sen mitä se on. Kokemuksia on hyviä ja huonoja, tänne kelpuutetaan vain ne hyvät, kaikki muu leimataan provoksi.
Paskaa on monessa merkissä, myös Saabissa. Miksi siitä paskasta ei saa puhua Saab-palstalla ? Pitääkö siitä paskasta puhua Skoda-palstalla ?
Ihmettelen väitettä että joku vihaa autoa, sehän on kasa peltiä ja muttereita, mistä sitä voi vihata? Jos ei kritiikkiä sulata niin on parempi lopettaa netissä surffaaminen.
Ei!
Täällä kaikki negatiivinen leimataan lennosta paskaksi, ihan turha väittää ...
ymmärrä että saabia ei muka saisi haukkua.
Hauku hyvä ihminen, vaikka miljoona riviä päivässä, hauku ihan vapaasti niin paljon kuin lystäät, kukaan ei estä eikä pysty vaikka haluaisikin. Kyllä tänne itku ja porua mahtuu, anna tulla niin paljon kun näppis kestää.
Kyllä täällä nauraakin jaksetaan.
Odotellaan vaan että mihin tuo sinun angsti lopulta johtaa. Pakkohan tämän on joskus loppua. Aika rankka elämä sulla jos meinaat jaksaa tätä kuolemaas asti. Vai pystytkö ajattelemaan niin pitkälle?