Mahtaakohan olla hyväksytty kypärä täällä meilläpäin?
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=260203775123
Bluetooth kypärä
8
1398
Vastaukset
- sitä täällä
ihmettelet. Parhaiten selviää kun otat myyjään yhteyttä ja kysyt mitkä merkinnät kypärässä on!
Äly hoi, ymmärrys älä jätä!!!!- ennenku avaudut
Mikäli olisit selannut sivua olisit ehkä huomannut, että siellä oli tyyppihyväksyntä kypärään.Tietääkö joku onko se kyseinen tyyppimerkintä täällä voimassa on varmaan asia jota kysyjä yritti selvittää.
No ehkä sulla menee himassa huonosti ni pitää tulla tänne vitt....aan :) - taasen
ennenku avaudut kirjoitti:
Mikäli olisit selannut sivua olisit ehkä huomannut, että siellä oli tyyppihyväksyntä kypärään.Tietääkö joku onko se kyseinen tyyppimerkintä täällä voimassa on varmaan asia jota kysyjä yritti selvittää.
No ehkä sulla menee himassa huonosti ni pitää tulla tänne vitt....aan :)voi selvittää kotimaan viranomaisilta!
Äly hoi, ymmärrys älä jätä sinuakaan!!! - heleve..stä
taasen kirjoitti:
voi selvittää kotimaan viranomaisilta!
Äly hoi, ymmärrys älä jätä sinuakaan!!!noita tuollaisia ihmisiä sikiää joka ikiselle palstalle?!?
On se tosi köyhää...
- kysellä
Kysy vaikka mielummin moottoripyora.org sivuilta, eipä tarvi näitä älyn jättäneitä hoihottelioita kattella ja kummastella
- niinpä itsekin
näytät täällä itsekin ihmettelevän... Äly hoi!!
- sen verran
niinpä itsekin kirjoitti:
näytät täällä itsekin ihmettelevän... Äly hoi!!
vielä, että tuo ece22.05 on hyväksytty suomessa/EUssa.
- V-O-P
Vanha toppiikki uudistuu:
Just upotin halpiskuulokkeiden kajarit umpikypärään. Verhoilun alta ei näy eikä tunnu.
Muutama pikkku juotos sekä kuumaliimaa ja sähköerkkaa liitosten suojaksi. Minijackin pujotin toppauksien alta leukasuojan sisäpuolelle ja tälläsin kiinni Nokian BH-111 Bluetooth-härveliin. Sehän pysyy kypärän sisäpinnassa karhuntarralla ja on suojassa ajoviimalta. Kas, kun ei siedä alle 15°C lämpötiloja.
Jahka kerkeen, mallaan jotkut muovihelmien puolikkaat painonappeihin (4 kpl) korokkeiksi niin hanskakäsikin löytää...
Hintaa tulisi kuulokkeille BH-111:lle kolmen- neljän kympin hujakoilla.
Menneen Talven Lumialle vielä teline ja laturinjohto pyörään. Sit olis valmis multimediasetti naveineen, musiikkeineen ja puheluineen.
Joo... onhan siinä luutuutissa erilainen latauspistoke, kuin Lumia kasisatasessa mutta huarotusta, huarotusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2073596Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133386Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä872576Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92175Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling512075Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.81904Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue411717- 901591
- 721163
- 741150