On aika

Rakkaudellisia tunteita sua kohtaan en enää tunne, vain ystävyyttä. Sä päästit mut menemään juuri silloin, kun eniten odotin sua. Katsoit vierestä ja annoit mun mennä. Sen jälkeen mikään ei ole ollut ennallaan.
141081
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

???

Äänestä

ei sua pakota tuntemaan mitään jos ite et halua

Äänestä
  • jauhettu riittävän kauan,eikä se ole
    edennyt yhtään,niin mitä siitä päätellä?

    Äänestä

  • juttua on kirjoitti:

    jauhettu riittävän kauan,eikä se ole
    edennyt yhtään,niin mitä siitä päätellä?

    nyt ihan ens alkuun...

    Äänestä

  • hiemannnn kirjoitti:

    nyt ihan ens alkuun...

    täsmennä mitä?

    Äänestä

  • ----- kirjoitti:

    täsmennä mitä?

    Täälläkö sä oot sitä jauhanu, vai tuolla oikeassa elämässä? Jos täällä niin eipä mikään kumma ettei oo mitään tullu!

    Äänestä

  • ----- kirjoitti:

    täsmennä mitä?

    100000 lukijaa ehkä? Ollaanko juteltu asiasta suoraan ja avoimesti? Itse olen tilanteessa jossa olen yrittänyt kaksikin kertaa ehdottaa tapaamista että olisi voinut jutella mutta kun menee jarrut pohjaan heti. Tyrkyttäjä en ole koskaan ollut.

    Äänestä

jotain,niin taas on jarrut pohjassa

Äänestä
  • Oikea vastaus = vammantunne.
    Sopiva paikka = jarrut pois.

    Äänestä

Mitäs sitten jos oisin ehdottanu vaikka miljoona kertaa tapaamista. Jokainen osaa päättää omasta puolestaan millon haluaa tavata, tai haluaako:)...

Äänestä
  • tehdä muutakin kuin tuijottaa tätä
    helvetin konetta.

    Äänestä

  • jos ei ole muuta sanottavaa. Tuskin täällä kukaan roikkuu ilman että haluaisi jotain joten sotket vain muiden juttuja.

    Äänestä

taas synty tänne. Ei olla edes tavattu toista ja ollaan sulkemassa uksia ja portteja. Heh. Jo on touhua. Pakko olla naisen käsialaa.

Äänestä

avioliitossa. Miksi kaikki aina olettavat, että palstan kirjoitukset ovat sinkkujen kirjoittamia?


Järjen ja tunteiden ristiriitojen määrä tai laatu ei liity siviilisäätyyn ja tänne voi kirjoittaa myös omasta puolisostaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanoa näkemiin kirjoitti:

Rakkaudellisia tunteita sua kohtaan en enää tunne, vain ystävyyttä. Sä päästit mut menemään juuri silloin, kun eniten odotin sua. Katsoit vierestä ja annoit mun mennä. Sen jälkeen mikään ei ole ollut ennallaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu