Medion PNA240T

Haluaisin päivittää navigaattoriani. Nyt navigaattorissa on ohjelma 5. Missähän saisin kartat siis päivitettyä tai kuka on maahantuoja??
1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Maahantuoja on (tai oli) firma nimeltä One-Pro. Päivitys kiinnostaa minuakin, joten firmaan täytynee soitella. Sivuilta en löytänyt päivitystä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sipasi kirjoitti:

Haluaisin päivittää navigaattoriani. Nyt navigaattorissa on ohjelma 5. Missähän saisin kartat siis päivitettyä tai kuka on maahantuoja??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu