Naisia Suomessa

Onko Suomessa paljon vapaita tyttöjä/naisia vai ovatko ne kaikki varattuja?
6528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mut sit ne vapaat tytöt ei kelpaa teille nirppispojille. :)

Äänestä
  • Kyllä sä mulle kelpaisit...

    Äänestä

  • >w< kirjoitti:

    Kyllä sä mulle kelpaisit...

    Heha, niinhän sä nyt sanot..

    Äänestä

  • "Mut sit ne vapaat tytöt ei kelpaa teille nirppispojille. :)"

    Ei sitä etukäteen voi tietää. Vasta kun tuntee ihmisen tietää onko tää sopiva. ;)

    Äänestä

Naisia löytyy, mutta ei miehiä (:

Äänestä
  • Mistä teidät sitten oikein löytää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onkos kirjoitti:

Onko Suomessa paljon vapaita tyttöjä/naisia vai ovatko ne kaikki varattuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu