Mitä tutkimuksia lääkäri tekee, jos pyytää Cialis-reseptiä. Ajattelin pyytää 20 mg:n pillereitä ja kokeilla 1/4-osa pillereillä.
-työntääkö sorpen peräaukkoon?
-kokeileeko jotenkin muuten?
-riittääkö keskustelu?
Minulla lieviä oireita toisinaan (4-5 kertaa vuodessa), jotka johtunevat työstressistä. Yleensä, kun tulee työmatkalta väsyneenä kotiin, niin ei tahdo ottaa eteen, vaikka sinällään haluttaakin.
-työntääkö sorpen peräaukkoon?
-kokeileeko jotenkin muuten?
-riittääkö keskustelu?
Minulla lieviä oireita toisinaan (4-5 kertaa vuodessa), jotka johtunevat työstressistä. Yleensä, kun tulee työmatkalta väsyneenä kotiin, niin ei tahdo ottaa eteen, vaikka sinällään haluttaakin.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Päätä nyt hyvä mies, että haluatko sinä lääkettä vaivaasi vai et. Lääkäri tutkii, mitä tarpeelliseksi näkee. 99,95% näistä tapauksista lääkäri ei tutki yhtään mitään. Mutta ehkä sinä olet se onnekas, jonka anaaliaukkoon kohdistuu huomattava määrä lääkärin kiinnostusta. Ehkäpä hän jopa hakee sairaanhoitajankin paikalle ihmettelemään persläpeäsi.
Pyydä Viagraa. Sen sivuvaikutukset ovat nopeasti ohi. Cialis voi tuottaa parin päivän päänsäryn.
Ei minulle ainakaan tehty mitään tutkimuksia, sanoin lääkärille että tarvin potenssilääkettä, lääkäri kysyi kumpaa haluat viagraa vai cialista mä snoin että cialista koska siinä on pitempi vaikutusaika. Niin helposti sen repsun sai.
Kyllä tutkitaan eturauhanen peräsuolen kautta. Kivekset sekä penis tunnustelemalla. Verikokeet ja virtsanäyte. Yksi käynti labroissa ja yksi lekurilla.
Nämä pelkän "juttutuokion" tarinat on ihan täyttä paskaa.
puhelintilauksena tilasin reseptin lekurilta.
Jos itse nautit ylimäär. anustutkimuksista niin kaada itelles vaan.
on täyttä paskaa ja valetta.
Kyllä lekuri työntää sormen hanuriin useimmissa tapauksissa. Olen käynyt kolmesti lääkärillä ko. vaivan vuoksi ja kahdesti on tungettu sormet perseeseen ja munat on tutkittu samalla. Peräreikä tutkimuksen tehneet oli naisia, mieslääkäri ei tutkinut mitään, kirjoitti vaan reseptin kun pyysin.
taas uusin reseptin kerran vuodessa,työterveysasemalla,ei tarvii kuin viedä vanha resepti neuvontaan ja seuraavana päivänä on uusi resepti valmiina,en ole ekatutkimuksen jälkeen lääkäriä tavannut,helppoa kuin mikä
Kävin n. kuukausi sitten työpaikkalääkärilla hakemassa cialikseen reseptin ja lekuri tutki ainakin minulta eturauhasen työntämällä sormensa peräsuoleeni. Ei se kovin kummoinen homma ollut ja oli ohi muutamassa sekunnissa. Turhaan tota reseptin hakua pelätään, minäkin mietin kuukauden päivät ihan turhaan.
Pyysin naislääkäriltä erektiolääkereseptiä. Tämä lääkäri kehotti riisumaan housut ja menemään selälleen hoitopöydälle. Sitten hän laittoi suojakäsineet käteensä ja alkoi tunnustelemaan kulliani. Kullini ponnahti heti täyteen 21 sentin pituuteensa ja seisoi kuin vanha tammi. Lääkäri sanoi, että pitää vielä tehdä kestävyys koe ja runkkasi multa spermat. Koe tuntui tosi mahtavalta ja lääkärin innosta päätellen hänkin suoritti sen innostuneesti. Näiden kokeiden jälkeen hän sanoi, etten tarvi erektiolääkettä, vaan seksuaalisesti paremman vaimon, josta kiihotun paremmin. Omien kokeilujeni tuloksena olen nyt huomannut, että kullini seisoo muiden naisten kanssa, mutta ei innostu oman vaimon seurassa. Siis mitä minun pitäisi tehdä?
ensi viikolla anomaan taas uutta reseptiä, iliman muuta etkä muuta tarttee.
syynnättiin sekä pallit että perä-kautta tutkimus eturauhanen vähän se tuntu uu epämiellyttävältä ja kipeeltä kun työntää sormen sinne muttt a kait se on hyvä tutkua sekin kerran sattui ulkomaalainen mies lääkäri joka käski makaamaan kyljellä se memi aivan kivuttomasti ei ollut niin jännittynyt kuin seisten