Onks Laura Birnillä olemassa fanisivuja?? :)
Laura Birn
oot ihana<3
9797
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei valitettavasti oo, mikä on kyllä iso epäkohta! Jos olis teknistä taitoa, pistäisin mielelläni moiset pystyyn! Sen verran ihana ja taitava näyttelijä on kyseessä!
...kun se tunkee naamansa joka paikkaan. Ärsyttää, kun tulee uusi elokuva tai tv-sarja, niin eiköhän siinä ole LAURA BIRN "näyttelemässä". Aina samanlainen joka roolissa! Nytkin nelosella alkavaan sarjaan se on ittesä tunkenu. Ihme, kun Mikko Leppilampi ei oo siinä, toinen ällötys!!!
Tosi ärsyttävä toi Laura BIrn. Se on jokaisessa suomalaisessa sarjassa mutisemassa aina samalla monotoonisella tyylillään, oli rooli mikä milloinkin, niin sama tyyli. En viitti katsoa mitään, missä hän on mukana. MItään selvää ei saa puheesta, Hän ei ole minun mielestäni missään mielessä hyvä näyttelijä.
Kullia laura tarvii ja kunnon syyspanot!
Ja persseeeseen.
Ilmeetöntä, monotonista, intonaatiotonta ja kuolettavan tyyyllsääää replikointia roolissa kuin roolissa.
Rakkauden tunnustukset, kauppaostokset ja vihanpurkaukset ilmaisee samalla intensiteetittömyydellä. Hohhoijaa; ei jaksa kuunnella, saati katsella.
Sääli sinänsä, nätti nuori nainen, mutta elotoomuus vie hengen koko hommasta.
Laura Birn ja pamela "vagina" tollotin ovat samanmoisia kitisijöitä ja heillä ei oo oikein muuta käyttöä:: ku tosimiehet nai niitä takaapäin pilluun mennen tullen.ja joskus 2 kuivalla kyrvällä.
Laura Birn on tervetullein näyttelijäuutuus. Todella nätti tyttö. Ja puolet parempi näyttelijä kuin umpisurkeat Pamela Tola ja Krista Kosonen. Upea eloveena kaunotar. nami
Laura Birn on aneemisen näköinen ja kaipaisi mascaraa niihin valkoisiin ripsiinsä.
Näyttelijäntaidotkaan ei ole kummoiset. Mistälie ja miksi saanut suosionsa ja rooleja.
Uskoo olevansa kaunis ja luonnollinen ilman meikkiä. Mutta kun ei ole. Makuasia ja mielipide se vaan tämäkin.