ihastuksesi näyttää/muistuttaa?
Qallup
keneltä julkisuudenhenkilöltä
282370
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
todeta, että eipä oikeastaan keneltäkään.
en voi sanoa..
kaksoisolento, vai kenties harvinaisempi nimi..?
kaksoisolento ja olentokin on idoli..
se menee toisin päin.
jonkin verran Ewan mcgregorilta kun hän näytteli Moulin Rougessa. Siis niinku tältä.
http://images.rottentomatoes.com/images/movie/trailer/10000324/trailer_01.jpg
sitten toi kuva laittaa ja katsoa itse- tuli ihan hirveä ikävä taas toista.
se näyttää
varmaan mä :D
on eriasia.
jos olen minä, kaino anteeksi pyyntö on paikallaan.
Näyttää miltä tahansa julkkikselta jossa on vähänkin samoja piirteitä ja tulee sitten aina mieleen.
Edellä joku mainitsi vihaisen... :D
no olen minäkin nähnyt kyseisen henkilön vihaisena monesti. Silloin hän on suoraan toimintaelokuvista, valmiina räjäyttämään paikat dynamiittitarmollaan ja pippurisuudella. Tai no niin näyttää ulospäin.
Mutta sitä ne on naarasleijonat joskus
no julkkiksia... miksi hänen tarvitsisi julkkista muistuttaa, hän on minulle tärkeämpi kuin yksikään julkkis
pitää vertailla..miksei kysytä vaikka kuka julkkis näyttää multa?
että Matthew Foxilla on jotenkin samanlaiset silmät, tai joku siinä on samaa kuin mun ihastuksella. Ikää tuolla näyttelijällä kyllä on 12 vuotta enemmän.
Mutta KUKAAN, ei julkkis eikä tavis ole yhtä ihana kuin hän, Long Lost Love ;)
miehessä on sellaista samanlaista karismaa kuin Harrison Ford - Indiana Jones, Kevin Kostner - Bodygard, Nicholas Gage - ConAir leffoissa. Eikä uskoisi että täytti vasta 24 ;)
Kauneus on katsojan silmässä..
En nyt ihan ymmärrä tuota kysymystä, miksi ihmeessä sen pitäs näyttää joltain julkisuuden henkilöltä? Kertoo jotain sun ajattelutavasta se, että tommosta pitää edes kysyä.
Joku mainos tuli telkkarissa ja huomasin että yhtäläisyyksiä ulkonäössä on;))
*naurua*
Oletkos J-mies sinä ajatellut moista? Kattele joskus jos satut näkemään.
Na rakastaa toisiaan yhtä paljon kuin minä toivoisin meidänkin rakastavan. Uusimmassa eli 3:ssa niillä on pienokainenkin;)
*punastus*
pienokaisia;)
Youtubella on hyviä videoita esim. Shrek-My Boy Lollipop
;))
ja toinen näyttelijä josta tulet mieleen on tää tumma näyttelijä joka on hamekytässä. En muista nimeä.
Juu ja Vin diesel pacifier-leffassa (tuttisoturi)muistuttaa sua joissain kohdissa takaapäin paljonkin.
Oletko samaa mieltä?
tummaa näyttelijää, ai se jolla on ne ihmeelliset silmät???
sitä grandmommaa;) sillä on suloiset ruskeat ja pyöreät silmät niinku sulla
ja koska se voisi olla liian selkeää, en laita sitä..
Kyllä sinä minusta näytit aina paljon vanhemmalta kuin hän, jopa niissä viimeisissa osissa. Mielummin olisin sinua seuraillut päivinä, jolloin sarjan osia tuli, mutta joskus näkemisesi on ..vaikeaa.
Et olipa erikoinen vastaus. Varmaan tarkoitat tuolla sitä et joku on aika vanhan näköinen? No, eihän tuo minua koske. Tai siis ainakin toivon niin. :D
vanhan", mutta ikäistään vanhemman kyllä, ja erästä näyttelijää myös. Enkä tarkoita pahassa mielessä !
"vanhemman oloinen". Toivottavasti tästä nyt ei kukaan pahoittanut mieltään..
on fiksumpia ja aikuisempia kuin muut ikäisensä yleensä.
ovat, selkeästi
vastaus. Mut ymmärsin.. :)