Nyt pyryttää!

Kiva mennä metsään pian hiihtelemään... ja saunan jälkeen voi paljaana mennä tekemään hankeen lumienkeleitä yms.

Elämä on laiffii!
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu. Niin näkyy. Huh kui rumaa. Paha olla merkkinen ihminen. Rumaa saastaa tulee alas. Voi pyrpä.

Äänestä

oonkin ihmetellyt lajon alueella olevia lumienkeleitä jossa on takamuksen kohdalla jotain ruskeeta. oon ajatellu et se on pikku nassikoitten pilaa mut nyt selvis tääkin. häpeä ees!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pyrypylly kirjoitti:

Kiva mennä metsään pian hiihtelemään... ja saunan jälkeen voi paljaana mennä tekemään hankeen lumienkeleitä yms.

Elämä on laiffii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu