töitä

löytyykö huittisista mistään töitä? muutamaksi kuukaudeksi olisin töitä vaille, esim varasto-, tai tuotanto-hommia
3927
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

soita henkilöstönvuokrausfirmaan.

Äänestä

saarioisilta.kuulin et sinne otettas töihin

Äänestä
  • pääsee mitä todennäköisemmin, salaatinlähettämöön, baut 6 astetta lämmintä. ainakin sanoivat että siellä kaivataan porukkaa. itsekkin siellä, tosin 26 astetta kylmemmässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


töitä vaille kirjoitti:

löytyykö huittisista mistään töitä? muutamaksi kuukaudeksi olisin töitä vaille, esim varasto-, tai tuotanto-hommia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu