[klo 15.40] "kätsy": no yxkii nikki oli täällä 4 aikaan aamulla ja nyt hetki sit oli luulen et kone auki hällä aina ,,,,,,,,mä sentäs oon käynyt jo vaik missä välillä
40+ kellokalle iski
Simone-N
96967
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ihan sama juttu on mullekkin käynyt!
Yksi tietty nikki pitää vissiin kirjaa toisten menemisistä ja tulemisista Chat huoneessa!
Ärsyttävää ja ennen kaikkea se ON sitä provoa!
Kaksi jotka seurailee tulemisia ja menemisiä sekä mitä sätissä jutellaan.
Ylläpito Ja Rikospoliisi?
Anna sinä olla vahtimatta ja kommentoimatta toisen chaelämää. Etkö itsellesi keksi mitään tekemistä. Surullisempi se on joka toisia seuraa.. kuin että itse. On sivullinen chatissakin.
Tai sitten olet todellinen mielenterveyden ja chatkäytöksen äititeresa
On liikuttavaa tuo mielenkiintosi ja uskollisuuteesi vahtia toisen chatissa oloa. Lähetä osoitteesi heille että voivat ottaa yhteyttä ja saada sinulta apua. Kenties ottaisit heidät mukaasi, että heidän ei tarvitse jäädä chatiin kärsimään, kun sin rinta korkealla riennät kohti oikean elämän kiintoisia haasteita.
Muista vahtia heitä jatkossakin, ja valitse joku Kirkastava nikki kun tulet valaisemaan meitä
Toivon Todella että Tulet
Seurasin sen saman nikin juttuja ja se sama nikki kertoi myös aamulla sen saman jutun...
Ihmettelin silloin että mitä se ihminen miettii, jos on noin ahdistunut muiden tekemisistä Chatissä?? On sillä ihmisellä pikkuiset leikkikehät ja vähän leluja, kun tarkkailee toisten tekemisii Chat huoneessa ja laskee kuka on tullut milloinkin ... :-))
Ja kommentit: "Kuinka toi on täällä? Eiks se oo nukkunu yötään ukkonsa vieressä?"
Pitäs vissii tehä YP:lle pyyntö, jossa ois et laittakaa siihen nikin viereen viimeisin kellon aika, millon on kirjaantunu sisälle Chat huoneeseen, jotta uteliaat saa tarpeensa tyydytettyy! :-D
Kevättä sulle ja etenkin jaksamista... Kyllä ne "kyttäritkin" joskus väsyy....
Suora linja kellokallen kanssa on peruttu, syynä huoli vastahyökkäyksestä.
Ketju aloitettu vuonna 2008 ja nyt on 2023:)
Mutta virsi on sama =)) edelleen. Hyvin on asiat mallillaan =))