Pili miehet

TPS pitäs voita Ässät site llukula olis kusiese paika luku puto lopupilistä nälä näkymilä miks ei ota vermutilast usi pilimihi.
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tiedusteluja Tempon suuntaan on tehty. Ollaan oltu jopa neuvotteluyhteyksissä. Ei olla päästy yhteisymmärrykseen. Arvata saattaa: liian korkeat hinnat olisi Vermuntilan Vahvistuksissa.

Eli rahasta kyse. Löytyisikö sponssiapua VIO:lta. Laitettais komia mainos uniformuihin.

Äänestä

onse h ienoo et tää'l'ä ki bn on tommosia älykköjö ku se v.o.:ikin oike3en rinnasta pistää ku ajattedlet sitä kuinka moni iahn oikeesti voi lukee ja lukeekin näitä pakas jutsuja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


V:I,O kirjoitti:

TPS pitäs voita Ässät site llukula olis kusiese paika luku puto lopupilistä nälä näkymilä miks ei ota vermutilast usi pilimihi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu