100 2.8

mahtanee olla minkälaista vm-92? Entä polttoaine säiliön koko? Olen ettimässä autoa jossa olisi kohtuu suuri pa-säiliö
5401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kesällä 9 ja talvella 10l/100 km.
Tankki 80 litraa.
Hyvä ja vahva auto.

Äänestä

Hieno auto iso tankki mutta automaatti hajoaa helposti.

Äänestä

sitten hommattua A6 2.5tdi ja manuaali

Äänestä

siihenhän mahdollisimman iso tankki pieni oma kulutus on erinomainen keino. äskettäin yksi yrittäjä jäi kiinni joensuussa, mutta hyvän idean innoittamana uusia yrittäjiä syntyy kovasti lisää. onnea yritykselle, jos siitä on kysymys.

Äänestä
  • tuoda polttoaineet omaan käyttöön, ei taida niin paljoa rikastua sillä että viittisin alkaa sitä täällä jobbaamaan. Valtion polttoaine verotus nyt vaan sattuu olemaan ihan perseestä ja mulla kohtalaisen pitkä työmatka ja raja lähellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulutus kirjoitti:

mahtanee olla minkälaista vm-92? Entä polttoaine säiliön koko? Olen ettimässä autoa jossa olisi kohtuu suuri pa-säiliö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu