onko kritiinassa puntti salia ja missä sijaitsee
sali
5
505
Vastaukset
- joku
tähän vastata et onko sielä minkälaista salia siis punttisalia ja mis sijaitsee ja minkälaiset on sen auki olo ajat.tulee työ reissu sinne niin pitäs vähän saada tietoo ja jos ei kristiinan kaupunkis ole niin mis on lähin.. KIITOS.. JOS JOKU VASTAIS..
- Kaskö rulez
Urheilutalossa yläasteen ja urheilukentän vieressä.
- kynä
Kaskö rulez kirjoitti:
Urheilutalossa yläasteen ja urheilukentän vieressä.
et osaisi sanos ton kaskisten salin osotetta.eli mis se sijaitsee. teitäis vaan tulla het oikeiseen paikkaan eikä tarvisi etsiä, kun en ole ikinä käynyt koko paikassa.. KIITOS. ja onko tämä lähin sali kristiinan kaupunkia..
- tartte kysellä
kynä kirjoitti:
et osaisi sanos ton kaskisten salin osotetta.eli mis se sijaitsee. teitäis vaan tulla het oikeiseen paikkaan eikä tarvisi etsiä, kun en ole ikinä käynyt koko paikassa.. KIITOS. ja onko tämä lähin sali kristiinan kaupunkia..
osootteita, se on Suomen pienin kaupunki. Ajat Kaskisen pohjoispäähän, niin urheilutalo on siellä. Kaupungin rakennukset loppuvat siihen ja kaupungin raja on 100m:n päässä olevassa salmen sillalla. Jos olet tullut sillalle, niin teet u-käännöksen ja takas. Sillalta urheilutalo näkyy. Kaskisissa ei voi eksyä; soon saarella.
- krs
kyl kristiinastaki punttisali löytyy se on siin itäpuolella ku käännytään tiukkaan päin nesteen lähellä et ei tartte smurffilandiaan asti lähtee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11510253
- 525020
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422191Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052048- 261904
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131591Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411392Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31981Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24973Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54967