kun puhutaan yllyttämisestä, eikö nämä kaiken karvaiset palstat ole niitä. kuuluuko palsta maksu parittamisen piiriin.
kauas karkaa
9
439
Vastaukset
- tammikuun likka
Mitähän mahdoit tarkoittaa "kuuluuko palsta maksu parittamisen piiriin"? Eihän täällä makseta? Parittamisen....... :(.....en tainnut ymmärtää.
- Pirre*
nämä on ehkä niitä aamun sumeahkoja ajatuksen virtoja, - en ymmärtänyt minäkään..:)
Pirre* kirjoitti:
nämä on ehkä niitä aamun sumeahkoja ajatuksen virtoja, - en ymmärtänyt minäkään..:)
Kummalliset ajatukset. Onkohan hän huonosti nukkunut ja jäänyt paitsioon?
riosku kirjoitti:
Kummalliset ajatukset. Onkohan hän huonosti nukkunut ja jäänyt paitsioon?
on polo, - mäyriskoira raatona, sielussa tyhjä olo...
- suuri epäilys
Pirrejuupas kirjoitti:
on polo, - mäyriskoira raatona, sielussa tyhjä olo...
että mäyräkoiraa pitäisi ulkoiluttaa.:)
Itselle taisi käydä hullummin. Löytyi samalla ADSL-hinnalla kiva nettikumppani ja nyt se pahus meinaa, että on vietävä vihille - ja kumpikin jo tuossa iässä:))) suuri epäilys kirjoitti:
että mäyräkoiraa pitäisi ulkoiluttaa.:)
Itselle taisi käydä hullummin. Löytyi samalla ADSL-hinnalla kiva nettikumppani ja nyt se pahus meinaa, että on vietävä vihille - ja kumpikin jo tuossa iässä:)))Onneksi olkoon!
- Jäitä hattuun.
suuri epäilys kirjoitti:
että mäyräkoiraa pitäisi ulkoiluttaa.:)
Itselle taisi käydä hullummin. Löytyi samalla ADSL-hinnalla kiva nettikumppani ja nyt se pahus meinaa, että on vietävä vihille - ja kumpikin jo tuossa iässä:)))ainakin sen vihillemenon kanssa. Niistä nettikumppaneista kun ei aina voi olla varma, onko ne pettureita, rikollisia, pedofiileja tai muuten mielialalääkityksen turruttamia yksilöitä.
Pidä muuten vaan hauskaa, niin kauan kun hauskuus kestää, älä kuitenkaan vihille mene, ei susiparit ole syntiä enää tämän maailman aikana :D
- Kaivanto
maksu? Apua, en ole maksanut vielä kertaakaan mitään, onkohan maanantaiaamuna jo ulosottomiäs ovella? Aina yleensä hoidan kaikki maksuni hualella. KÄÄÄK.
Ei, kyllä tämän aloituksen täytyy olla tuolta 20 :lta eksyneen avoin tilitys, joka vahingossa tuli väärään paikkaan... mitä tarkoitat. Meni yli ymmärryksen. Vai onko menojää sulamassa ja pilvet kauas karkaavat, turhaan niitä tavoitat. Otan osaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2343965Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t462617Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2401800Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus991681- 1071678
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin161499Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e511498Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1691410- 141211
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251162