Kun yritän toistaa videotiedostoja niin ääni kuuluu moitteetta mutta ruutu on musta.Näin on kaikkien videotiedostojen kohdalla, ei väliä millä soittimella toistaa.En ymmärrä mikä on menny ku aikasemmin toiminu moitteetta! Kiitos sille joka osaa neuvoa!!
Kuva hävinny?
2
332
Vastaukset
- Bimboliina
No niin...mulla sama ongelma...Eli olen ladannut koneeseen BS player ohjelman, jolla sain mielestäni helpon ja hyvän soittimen, mutta ainoastaan äänet toimi, sitten latasin ffdshow ohjelman jolla sain jo ruudunkin näyttöön, mutta se on musta jossa näkyy kyllä tekstit...mutta siis edelleen itse kuva puuttuu leffasta, joten mitähän vielä tarvitaan et kuvankin sais näkyviin?
Mulla on aikoinaan ollut koneella ohjelma "Direct-X", voisiko se olla se..öh vai mitähän tuolla ohjelmalla tehdään?
Kiitos paljon asiallisista vastauksista:)- probleemo
Ite sain ainakin näkymään seuraavasti:
Kyseisen ohjelman asetuksista videokiihdytysnamiskuukkeli täysiltä puoleenväliin niin johan näkyy!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424360
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384099- 643756
- 1143673
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe743383- 892952
- 542845
- 252656
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142364