apuaaa pian

Elohiiriä joka paikassa,lihakset väsyneitä,erektio poissa, vatsa ei toimi on kun ilmapallo. poissaolokohtauksia
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene lääkäriin. Pelkät oireet ei paljoa kerro kun pitäisi ottaa laaja verenkuva ja tietää onko sulla lääkityksiä ja mitä sairauksia, ikä, altistukset jne jne. Joku voisi sanoa että sulla on ms-tauti niin huolestuisit kuoliaaksi.. siinäkin kun voi olla tuollaisia oireita kuten myös sadassa muussa sairaudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä vaivaa kirjoitti:

Elohiiriä joka paikassa,lihakset väsyneitä,erektio poissa, vatsa ei toimi on kun ilmapallo. poissaolokohtauksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu