Mun emättimen yhdessä huulessa sisällä on sellainen näppylä joka kutittaa ja kun kosken siihen se kirvelee, mä öisin nukun stringeillä ja joka päivä käytän stringejä, en ikinä varmaa käyttäis jotain nobojen normaaleita alkkareita, eli mistä se voi johtuu että mulla on se?? Oon viellä 12v enkä vielä harrastanut seksiä koska mulla ei oo poikaystävää. Tai johtuuko toi näppylä siitä että kun menen yleisiin vessoihin niin en laittanut paperia reunalle ikinä mut eilen laitoin. Tai eikai se näppylä tullut itsetyydysimestä koska joka päivä itsetyydytän ja oon itsetyydyttänyt jo silloin kun olin 6v! Muuten en oo käynyt kolmeen päivään suihkussa enkä stringejä vaihtanut jo kerran päivässä, voiko se johtuu siitä? Myös mun isosisko joka on 23v sanoi että stringeillä ei kannata nukkua koska ne kakkabakteerit voi tehdä pahoja tonne emättimeen. Onko toi totta????
Hei lisäksi, menkää tähän sivulle (EI OO PORNOSIVU):
http://habbograd.myminicity.com
Hei lisäksi, menkää tähän sivulle (EI OO PORNOSIVU):
http://habbograd.myminicity.com
Vastaukset 9
Vanhimmat
son taas noita pöljiä minictyjä, joissa kasvatetaan kaupunkia kun sitä klikkaa
Juu, voin sanoa että näyttää siltä että se johtuisi stringeistä, älä nuku niillä..!
Hei, mä uskon että sä oot poika, en halunut että pojat kattoo tätä viestiä, ja oot ite pöljä ku kiellät muitten avaa tota linkkiä, ei se mikää viirus ole edes!
Virus se ei ole mutta minycity se on minkä jo linkistä sitä avaamattakin näkee joten voisitko lopettaa tuollaisten postaamisen?
Voisit muutenkin hiukan panostaa viestiesi oikeinkirjoitukseen.
Älä missään nimessä nuku stringit jalassa! Kaikkein parashan olisi nukkua ilman mitään alushousuja, tuuletusta nääs.
Miten niin nobojen normaalit alkkarit? Kuuleppas nuori neiti, voisinpa sanoa, että nobompaa on nukkua stringit jalassa. Nostaako se jotenkin itsetuntoa vai tunnetko itsesi ne päällä kenties vanhemmaksi?
Anteeksi tuo hiukan ärtynyt sävy tossa, mutta ärsyttää tollanen pissistely.
Itsetyydytys tuskin aiheuttaa näppyjä, jos huolehdit hygieniasta. Tuskinpa myöskään paperin poisjättäminen wc-renkaalta aiheuttaa sellaisia, jos nykyään kuitenkin laitat sen paperin pyllysi alle. Huolehdithan kuitenkin alapesusta päivittäin?
jo on oudot jutut kakstoista vuotiaaksi.
"Oon viellä 12v enkä vielä harrastanut seksiä koska mulla ei oo poikaystävää."
Sanoo kuka?
Järki?
tai sit särki, siis kai tajusitte, siis se kala ! HAHAHAHHAHAHA :DDDDDDD:D:D:D:D:D:DDD:D:D:D:DDD REPESIN