suomi servua olemassa ollenkaan?

onko???????

Aina satun kansoitetuille servuille esim venäjä, kreikka, ruotsi mutta onko sellasta servua missä on yli 50% suomalaisia?

8

1610

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Daronz.

      Vaikka Stormreaver.. Tosin en kyseistä realmia suosittele. Aerie Peakillakin on paljon suomalaisia, tosin alliancen puolella. Chromaggus tjtp. on tietääkseni myös melko lailla suomalaisten suosima.

    • nelf hunu

      Stormreaverilla on jumalattomasti suomalaisia sekä hordeilla että alluilla. Vaikka aina kaikki valittavat että satormi on huono servu niin en usko että heistä puoletkaan on pelannut stormreaverilla yli 10 levuseksi yhtään hahmoa. Siellä no niin paljon suomalaisia että jos puhut jonkun kanssa suomea jossakin kaupungissa niin menee 5 min niin ympärillä on jotain 20 henkilöä liittyneenä keskusteluun. Suomi kiltojakin jumalattomat määrät. Lisäksi Stormreaverilla on kaksi parhaimpiin kuuluvaa suomi kiltaa (olen myös kuulut että olisivat parhaat).

      • Borgum

        ehodottomasti stormreaver :D


      • K4m3l1

        Juu täältä Stormreaveriltahan löytyvät Sauna, Draama ja Cube Horden puolelta, kaikki erittäin hyviä PvE-kiltoja. Alliancen puolella on ainakin Exploding Labrats.


      • jeahaha
        K4m3l1 kirjoitti:

        Juu täältä Stormreaveriltahan löytyvät Sauna, Draama ja Cube Horden puolelta, kaikki erittäin hyviä PvE-kiltoja. Alliancen puolella on ainakin Exploding Labrats.

        talvisotakin on oikein mahtava pve/pvp kilta stormreaverilla hordeil


    • hikk3

      jonnereaverille vaan :D

    • jonnereaverii en suosittele:P darksorrowil on kuulemma paljo suomalaisii,, en muista oliko alluilla vai hordeilla.. vinkiks voin sanoo et joka servu mikä on high.. nii jokases on ainaki 2-3 suomikiltaa. alluilla ja sekä hordeilla! ravencrest alluilla< kuulemma iha vidusti suomalaisii

    • GG engineerit

      onhan siinä darksorrowil suomalaisii paljon mutta se on nykyään aika kuollu servu hordejen puolel.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      252
      2308
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      192
      1694
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      48
      1367
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      1045
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      41
      846
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      15
      827
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      31
      810
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      23
      778
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      25
      776
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      647
    Aihe