tiesittekö

Haminan Satama Oy:n liikevaihto vuonna 2005 oli 18,8 miljoonaa euroa, josta liikevoittoa kertyi miljoona euroa. Osakeyhtiön palveluksessa työskentelee 36 satama-alan asiantuntijaa. Osakeyhtiö tytäryrityksineen työllistää yhteensä 121 henkeä.
61281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Liikevaihto oli 2005 10,2 milj. ja tulos 423 000 eur.Liikevaihto laski 2 % vuoteen 2004.

Äänestä

Liikevaihto samaan, tosin lopputulos ei silloin olisi plussanpuolella. Aika mielenkiintoista että valehdellaan noin reilusti, melkein tuplattu liikevaihto ja voitot onkin yli tuplattu. Vai mistä lähtien 400.000 on ollut noin miljoonan:)))

Äänestä
  • HMT

    ole hyvä ja jatka,peli on avattu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että.... kirjoitti:

Haminan Satama Oy:n liikevaihto vuonna 2005 oli 18,8 miljoonaa euroa, josta liikevoittoa kertyi miljoona euroa. Osakeyhtiön palveluksessa työskentelee 36 satama-alan asiantuntijaa. Osakeyhtiö tytäryrityksineen työllistää yhteensä 121 henkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu