hjernomys hoito

mitä mieltä olette hoidosta?? entä mitä mieltä siitä ettei samana päivänä saisi hikoilla, onko kellään kokemusta? sitä vain että tuleeko siitä mahdollisesti jotain reaktioita vai onkohan kyse vaan siitä että hoidon tehokkuus jotenkin ei pysy samana?
2638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen käynyt muutaman kerran, ja kyllähän se iholle tekee hyvää mutta ei se mulla ainakaan finnejä poistanut. Hikoilla ei saisi jottei ihohuokoset laajene ja pöpöt pääse sisään...

Äänestä

Se on semmonen syvähoito. Tehoaa mun mielestä ainakin sellaiseen jos on ihossa semmosia finnejä, jotka ei oikein suostu tulemaan ulos. Sellaisia syvempiä. Sitäkin suositellaan otettavaksi kuurina ainakin ensi alkuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


summeiooo kirjoitti:

mitä mieltä olette hoidosta?? entä mitä mieltä siitä ettei samana päivänä saisi hikoilla, onko kellään kokemusta? sitä vain että tuleeko siitä mahdollisesti jotain reaktioita vai onkohan kyse vaan siitä että hoidon tehokkuus jotenkin ei pysy samana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu