Saaneet tehdä kansanedustajan työtä ilman seksuaalista häirintää. Mutta Lyly pidäppäs näppisi erossa, sinut on siellä lehtien mukaan jo leimattu.Pääset vielä vakavalla VAROTUKSELLA, lieventävänä asianhaarana näen että seksuaalinen ahdistelusi on kohdistunut naisiin eikä miehiin.
Jaakonsaari ja Ukkola
ovat ainakin
10657
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tämä filatoffi ettei toi 60 villitys iskis ikeekin??? ike on best ja turun muna??åbo kikcel!!
silmää ollut, ketä on lähennellyt, jos nyt fiksu ja fimaattinen mies lienee kenenkään kimppuun käynyt.
Kyllä ne varmaan,ainakin ulkomuodon suojaamat saavat, olla lähentymisyrityksiltä rauhassa, ainakin päivänvalossa. Kuka se nyt johonkin räjähtäneeseen selkäreppuun viitsisi vilkuilla ainakaan sillä silmällä.
Lylykö?
Jotta herra toveri Lyly ainakin saapi olla seksuaaliselta lähentelyltä täysin suojassa.
lähestyäkin, oli hän niin hyvä valinta sinne Arkadianmäelle. Tunnollinen, ahkera ja viisaskin kansanedustaja.
Niin puutteessa en sentään vielä ole.
Mistä nainen on "halaki"
tulla häirityiksi Tuulikki ja Liisakin. Uljaita, fiksuja naisiamme täältä Oulusta, eivät mitään biafralaisia kuikeloita,eivätkä ihan tyhmiäkään, sanoisin.
Ja muussakin suhteessa oululaisten jo ihan imagon kannalta kannattaisi nämä naikkoset poistaa politiikasta.
Hoitanevat kuntoon eläkeläisten oikeudet. Nyt hyväksyivät hallitusohjelmassa mainitun verotuksen oikeudenmukaisuuden aivan päin "Prinkkalaa". Sain eläkkeeni helmikuulta- korjaus muutama euro, eihän se näin pitänyt olla. Meitä on taas, hyvät eläkeläiset, petetty.