hmt

hmt on muutamassa vuodessa suomen suurin satamaoperaattori
4870
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • taholle, tai sitten kyseessä on vaan idiootti.

    Äänestä

  • Kuulua kyseiselle kirjoitti:

    taholle, tai sitten kyseessä on vaan idiootti.

    viitaten kymen sanomissa olevaan kirjoitukseesi j,leinonen käsitykseni vain vahvistuu ettet ajele täysillä valoilla

    Äänestä

  • kirov kirjoitti:

    viitaten kymen sanomissa olevaan kirjoitukseesi j,leinonen käsitykseni vain vahvistuu ettet ajele täysillä valoilla

    Olla kaikki kynät teräviä Kirovinkaan penaalissa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirov kirjoitti:

hmt on muutamassa vuodessa suomen suurin satamaoperaattori

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu