Etsivä

Jälleen etsiväntyö kannatti, suosittelen. Kierrossa on taas yksi pettäjä enemmän.

Vainoharhaisuus vs luottamus 1-0!
1378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vainoharhaisuus vs luottamus 2-0!

Oli vaikea tapaus mutta ristivertailemalla tietokoneen kolmea sähköpostia, puhelimesta urkittua tietoa ja tapaamisista annettua tietoa todellisiin kellon aikoihin, saatiin tekiä rysänpäältä kiinni. Tekiä kiistää vielä 70% tapahtumista ja on oletettavaa että 30% oli väärin tulkittua tietoa.

Se on mustasukkaisuutta jos on väärässä ja hyvä vainu jos on oikeassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytää kirjoitti:

Jälleen etsiväntyö kannatti, suosittelen. Kierrossa on taas yksi pettäjä enemmän.

Vainoharhaisuus vs luottamus 1-0!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu