Olemme etsimässä pitopalvelua ensi kesän häihin. Kertokaa kokemuksianne kotkalaisista (tai lähiseudun, jotka ovat valmiita tulemaan Kotkaan) pitopalveluista.
Pitopalvelua etsimässä
kesähäät tulossa
121728
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sauli Orimus on yksi hyvä vaihtoehto , olen sieltä ottanut firman juhliin useat tarjoilut ja ollut todella tyytyväinen sekä ruuan makuun että henkilökuntaan, tässä netti osoite http://www.eramys.fi kysy tarjousta heiltä
Sen sijaan suosittelen todellista ammattilaista Pirjo Schultzia, jolla on pitkä kokemus juhlien tarjoiluista. Yhteystietoja ainakin täällä:
http://www.villakarkisaari.com/
http://keskustelu.suomi24.fi/ohje/#saannot
EHDOTTOMASTI KILLETTY YRITYS MAINONTA.
työnantajana. Vaan : Lounaskahvila Aitta, lämpimästi!
En kyllä tilaisi palveluja lounaskahvila Aitalta.
Firman nimeä,mutta me oltii ylityytyväisiä Ritva Ahon ja tyttärensä palveluun.Fonectasta löytyy varmaankin.Itsellä tarkoitus myös taas soittaa ja tilata isomummin 90.v päiville.
mistä voit ola varma tuleeko häitä olleenkaan..kysyjä haluuaa tietää halvinta palveluu,,me vuokrattiin meriniemi .hieno homma oli makso vaan aikalailla.
yrittäjiltä,on hyviä ja edullisia.Nimiä en voi mainita,mutta etsivä löytää!Varmaan saat edullisemmin laatutavaraa,kuin näistä
mainostetuista paikoista.On ainakin kaksi hyvää! Kysele!
ei kotkassa ole kunnolista palveluu.tulkaa tänne haminaan teemme tosi halvalla kaikki järjestelyt ja tarjoilun. osaavat ihmiset.
myös edustus tilat ja parketti
Lounaskahvila Arina ja tyttäriä on kaksi.. parasta pitopalvelua ja hyvää iloista asiakas-osaamista.
Niinhän se olikin.Iloista Karjalaismeininkiä ja syötävän hyvät ruuat.Edullinen hinta kruunasi kaiken.Olisin suosiolla maksanut vaikka enemmänkin=)
taitaa olla hyvä! kun suosittu niin laajalti... Varmaankin "laatutavaraa"hinnoista en osaa kertoo.