Club Olympus at Garden City

Millaisia kokemuksia ko. hotellista, sijaitsee Playa de las Americasissa ?
1263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olimme kyseisessä hotellissa paikassa muutama vuosi sitten. Meillä oli yhden makuuhuoneen kattohuoneisto, jossa oli askeleilla mitaten n. 50 m2 terassiparveke, josta oli upea merinäköala.
Paikka on todella rauhallinen, mutta kuitenkin kävelymatkan päässä kaikesta, rannasta ja ostareilta. San Eugenion ostarille ei ole puoltakaan kilometriä ja bussiasemalle se sama toiseen suuntaan.
Ihan kivat muistot jäi siltäkin reissulta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keeko kirjoitti:

Millaisia kokemuksia ko. hotellista, sijaitsee Playa de las Americasissa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu