Mikäs noista kannattas valita, kun tekee tyypin?
Se velhomuoto tai se vai ritari vai se mikä ampuu niit nuolii se lähitaistelija vai onks niit muita? Ja voiks esim velho vaikka lyödä miekalla, vaikka se käyttää sitä sauvaa?
Se velhomuoto tai se vai ritari vai se mikä ampuu niit nuolii se lähitaistelija vai onks niit muita? Ja voiks esim velho vaikka lyödä miekalla, vaikka se käyttää sitä sauvaa?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ottaisin ritarin.
(Melee, ritari)
melee on semmoinen joka kehittää str, attack, def. Jos taas steet Strenght puren, eli voima puren niin kehität vain strenghtiä ja attackia.
(Magic, velho)
Magic, eli velho kehittää vain magea, jos haluat memberiä niin kannattaa myös kehittää defenceä.
Kerron vielä lisää [memberistä].
(Range, Jousimies)
Range, eli jousiammunta, kehittää vain rangea, ja voi kehittää myös defenceä.
Ja nyt se memberyys kohta.
(Members, jäsenyys)
Members, eli jäsenyys: Kun olet memberi, niin voit mennä RuneScapessa sinne minne haluat. Memberi maksaa oikeata rahaa, eli euroja. 1 kuukausi maksaa noin 5-7 euroa. jos ostat vuoden memberiä niin maksaa 50-57 euroa. Voit sieltä myös katsoa, paljon haluat memberyyttä.
P.S. Noh... Siinä oli jotain ainakin.
eli tee maini eli kouluta kaikkia levuja niin opit runen parhaiten kun tuntuu siltä että tiedät aika paljon runesta voit ostaaa memberin ja tehdä vaikka puren eli mage str range joku niist. muista käydä myös galleria sivulla?