Sisätilojen purkuopas A4:seen

Onko kellään tietoa onko Audi A4:seen
sisätilojen purkuopasta.

Eli jossa kerrottas miten eri sisätilojen
muovit saa irti hajottamatta niitä aivan
täysin??

Tarkoitus oisi ainakin vaihtaa oviin uudet
kaiuttimet ja asentaa hälytin. Joten keskikonsolin
ja ovien purku vinkkejä kaivattaisiin.
1397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Alfamer myy korjausoppaita, joissa kuvattu mm. etu- ja keskipaneelien purut yms. Saksankielinen So wird´s gemacht oli sisustassa mielestäni tarkempi kuin Haynesin opas.

Sieltä saa tilattua postiennakollakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


purkamaan kirjoitti:

Onko kellään tietoa onko Audi A4:seen
sisätilojen purkuopasta.

Eli jossa kerrottas miten eri sisätilojen
muovit saa irti hajottamatta niitä aivan
täysin??

Tarkoitus oisi ainakin vaihtaa oviin uudet
kaiuttimet ja asentaa hälytin. Joten keskikonsolin
ja ovien purku vinkkejä kaivattaisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu