Saimme täälätä mainion vinkin pukea ystävämme verkkosukkin, minihameeseen ja saappaisiin. Ruoska ja joku hattu käteen ja eikun kaupungille :) Osaako joku sanoa voiko afroditeen mennä naisia taas siis voihan sinne mutta käykö siellä ikinä naispuolisia. Ajateltiin mennä käväisemään sielläkin.
Polttari ideoita????
**Satu**
12880
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Katso lypsytilallisen ilmoitus palstalta, niin sullekin pidetään kohta polttareita!
Mutta olen pikkasen eri ikäluokkaa ja en oo seuran tarpeessa. Mul on jo oma nallekarhu.
mikä polttari asu se sellanen on? Ihan joka nainen niin pukeutuu! eihän se edes erotu massasta? Tylsät on teillä polttarit! Valaakaa tassut enemmin betoniin ja äyhikseen! Siinä ois ennen ideaa!
Tule meille hakemaan taatusti erilainen polttari-asu. Autamme asun suunnittelussa ja etsimme yhdessä sopivan täältä laajoista varastoistamme. Tule vaan rohkeasti tänne....
Haluaisimme jotain erikoista. Ei mitää possuasuja yms.
Suomessa ei sentään noin pukeuduta. Virossa ja venäjällä kylläkin.
Laittakaa sellanen kellanen takki pääl misä on hammaspyörä logo seljäs teit on sit paljon polttari porukka ainaski.
ootko tosiaan noin mielikuvitukseton tyyppi ettet keksi itelles omaa nimimerkkiä? kertoo järjen köyhyydestä ja vähyydestä.
Asia ei minulle kuulu, mutta ettekö tosiaan tajua oletteko noin saatanan tyhmiä, täällä ei ole omia nimimerkkejä muilla kuin rekisterissä olevilla henkilöillä. Tarttisko heittää ne tiimarit roskiin ja käväistä silmälääkärissä säästää sit vaikka syömisissä sen hinnan.
Perjantaina syön sen leikkeen maustevoinapilla, sanot sinä mitä tahansa! Syö itte Kevyt.Kymppi nakkeja ja säästä ruokakuluissa, jos haluut. Ne on vaan vaarallisii kun niissä on kaikkee lisäainetta, millä saadaan rasvapitosuus keinotekosesti alas
Jos joku kirjoitteelee täällä pitkän aikaa jollain tietyllä nimimerkillä niin kyllä se on periaatteessa v*tun väärin jos joku aivoton älykääpiö ei keksi omaa nimimerkkiään vaan alkaa kopioimaan toista.
MITÄ JÄRKEÄ KOPIOIDA? miksei voida keksiä omaa!
Lainaa naapurista narua jossei itselläsi ole tiedät kai mitä sillä teet vaikka sen keinunhan on joku jo keksinyt ennen sinua mut on se iso palvelus yhteiskunnalle.