Eli siis itselläni on tälläinen Trustin piirtopöytä ja tänäänä taas pitkästä aikaa kaivoin sen kaapin pohjalta esille. No kynä otti ja mani tippumaan ja rikkihän se meni. Nyt siis huutelenkin kovaan ääneen uuden kynän perään sillä en ainakaan tiedä että niitä myytäisiin yksinään. Eli jos sinulla on Trustin kynä jota et tarvitse, esim. piirtopöytäsi on mennyt rikki. Niin ilmoitahan tänne niin ostan sen. :D Tai jos tiedät jonkin paikan jossa myydään Trustin "varaosia" tai joitain "yleiskyniä" jotka käyvät kaikkiin piirtopöytiin niin kerro toki.
Ostetaan! Trust kynähiiri.
1
1337
Vastaukset
- piirtopöytä
Kynä hajosi, joten jouduin pitkään kalastelemaan uutta kynää. No sitten verkkokauppa.comissa näin myytävän irtokyniä hintaan 10 €, joten laitoin sen tilaukseen.
Trustilla oli tuon aiptekin piirtopöydän rinnakkaismalli, eli olivat ulkonäöltään täysin identtiset.
En tiedä, onko yleiskyniä olemassakaan, yleensä piirtopöydät toimivat kaikki omalla tavallaan, joskin nämä aiptek ja trust näyttävät olevan samankaltaisia.
Lopulta hermostuin sen aiptekin heikkoon laatuun ja möin koko satsin polkuhinnalla veks ja tilalle ostin Wacomin laadukkaan piirtopöydän, johon saa milloin vain tilattua varakyniä. Ite sain kaupan kylkiäisenä jo neljä kynää. Ja aivan eri maata, kuin se Aiptekin piirtopöytä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423404- 362004
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301739- 161527
- 231508
- 91391
- 241387
- 141237
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781145- 221102