Miksi et ole laittanut sp.osoitettasi galleriaasi???
Kun kerran olet ottanut palstan moderoinnin omaksi tehtäväksesi, olisi mielestäni suotavaa että sinut saisi myöskin kiinni tarvittaessa.
Lähettäisitkö siis osoitteen, mistä tavoitan sinut.
Kun kerran olet ottanut palstan moderoinnin omaksi tehtäväksesi, olisi mielestäni suotavaa että sinut saisi myöskin kiinni tarvittaessa.
Lähettäisitkö siis osoitteen, mistä tavoitan sinut.
Vastaukset 14
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=102&conference=4500000000000124&posting=22000000030904265#22000000030904265
Soon moro!
Muistan, että terristi on joskus täälä palstallakin itse sanonut, ettei tarvi kaikkia kysyä hänestä/häneltä täälä palstalla, että hänelle voi laittaa sähkäriäkin...sillon jo ihmettelin, kun galleriassaan ei kuitenkaan ollut hänelle sp-osoitetta ?
ihmetellä enää, jos tuo edellisen viestin lähettäjän linkin osoite pitää.
Noo.....kyllä se sp-osoite voisi olla kuitenkin näkyvillä, ettei sitä aina tarvittaessa tarvisi täällä kysellä...
pitäisi päästä?
vaan kaulailemaan.
Aika raukkamainen olet kun et voi edes sähköpostiin vastata.
Suoraan kysymykseen suora vastaus, se on niin yksinkertaista.
hän ei ole vielä lukenut mailiasi?
Tai jospa hänellä on jotain muuta tärkeämpää tehtävää.
- Odota nyt viikon ja jos vastausta ei siinä ajassa kuulu niin sen jälkeen voi EHKÄ aloittaa valituksen täällä.
kannata hermostua.
Joskus on vastaamisensa kestänyt 9 päivää.
eikä mennyt kuin vuorokausi, mutta kysymykseeni en vastausta saanut. Aivan yhtä tyhjän kanssa oli terristin kommentti. Sanahelinää!!!
Niin että kiitos vain sheriffi!
palsta siivoutua jos nyt jo sähköpostissa pelaa?
nyt ei mennyt jakeluun???
ex-hatam kyselöö. Heh.