miestä hädässä. Tapasin kahvilassa mieleen painuvan naisen, enkä ole voinut häntä unohtaa,koittanut olen. Noin 40v, tummat pitkät hiukset .pitkät ruskeat saapikkaan, tumma huopatakki, seksikäs olemus ja upea puheääni ja muutoinki mahtava nainen isolla N:llä. Jos joku tunnistaa ni ilmoitelkaa. halusin tutustua kyseiseen sydänten murskaajaan paremmin. Se tumma pitkä mies isokarhun kahvilasta.
auttakaa
nyt...
5781
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
naisen ..sillä silmällä itekkin katsellut kyseistä naista. kulkee sillon tällöin lasten kanssa..hymyilee kauniisti, tosi seksikäs luomus..onkohan varattu?
sen naisen. Sillon tällön tulee käytyä polkasemas sitä. Ihan jees, mut ei mikään huippu.
sinne kytikselle, rikollinen palaa aina rikospaikalle ;)
tosi paljon porukkaa mutta muistan tämän hemaisevan transun,esiintyi nimellä Kristiina mutta oikea nimi on tietääkseni Pauli. Sukunimi alkaa R-kirjaimella.
niin tämä kommenttini siis oli vitsi, ehkä typerä kyllä. Mutta tarkoitin että, moni kakku päältä kaunis. Ulkonäkö on ulkonäkö. On tärkeintä tutustua ihmisen sisäiseen elämään, mikä ihminen todella on. Muuten höpöhöpö fantasiaa, ei se kestä arkielämää.