Tilasin tänään

Nimittäin vaimon 850 ruostesuojauksen.Mitä on porukka suojauksen tarpeelisuudesta mieltä.Mitä minuun tulee olen autot aina suojannut ja ruostevaurioita ei ole ollut.Autohan sijoitus jota täytyy hoitaa samalailla kuin osakesalkkua.
4395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä tuollainen vaimon suojaus maksaa?

Äänestä
  • Tarkoitin että vaimolla on käyttöautona Volvo 850 kartano.Ruostesuojaus maksaa 500 euroa. Purkamista on aika paljon takaluukku ,ovet, keskuslukikituksen ja sähköikkunoiden takia.Onko helle tehnyt tepposen Suomen kansalle kun tälläkin palstalla kaikki ovat ihan sekaisin.

    Äänestä

kuka tollasta vanhaa paskaa enää haluaa, eihän se meidän oikeiden Volvomiesten huulia vedä kuin korkeintaa hymyyn, ja mitä tulee sen puhkiruostuneisuuteen niin katso vaan niin hitsauslaskua saat heittää pari hunttia..

Äänestä
  • Hyvä meklari piti vastata sinun vuodatukseen.Volvo 850 kartano on vaimoni kauppakassi ja käy koirakoulussa opettamassa koiraasa.Siinähän sina olet oikeassa eihän tommoisella lintalla tosi volvomies aja minulla itsellä on parempi mutta se on toinen juttu.Mikäs sinun vaimon kauppakassi on?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Volvo Puranen kirjoitti:

Nimittäin vaimon 850 ruostesuojauksen.Mitä on porukka suojauksen tarpeelisuudesta mieltä.Mitä minuun tulee olen autot aina suojannut ja ruostevaurioita ei ole ollut.Autohan sijoitus jota täytyy hoitaa samalailla kuin osakesalkkua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu