auttakaas...

.. oon ite horoskooppimerkiltäni kauris, ja haluisin tietää et mikä sopii kauriin kanssa yhteen?! onks välii horoskoopilla?! siis esim. nainen kauris ja mies kaksonen.. sopiiko yhteen?!
3222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ainakin neitsyt ja kauris sopii yhteen...

Äänestä
  • .. kauris käy myös hyvin skorpparin, kalojen ja härän kanssa yksiin.

    Mutta älä usko liikaa pelkkään horoskooppimerkkiin :).

    Äänestä

  • Minä kirjoitti:

    .. kauris käy myös hyvin skorpparin, kalojen ja härän kanssa yksiin.

    Mutta älä usko liikaa pelkkään horoskooppimerkkiin :).

    Kauris sopii myös todella hyvin ravun kanssa!!!!

    Siinä sulle valikoimaa... Tulikohan lueteltua jo kaikki merkit... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauris muija kirjoitti:

.. oon ite horoskooppimerkiltäni kauris, ja haluisin tietää et mikä sopii kauriin kanssa yhteen?! onks välii horoskoopilla?! siis esim. nainen kauris ja mies kaksonen.. sopiiko yhteen?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu