onko mahdollista?

Onko mahdollista saada wailmereista wailord red rescue teamis?
3183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei tartee tajusain jo

Äänestä

1. HANKI Wailmer
2. Vedä peli läpi
3. Kehitä Wailmerisi 40 lvl
4. Mee Whiscashin luo
5. lammen keskelle on tullut reikä mee sinne
6. Muuta wailmerisi Wailordiksi
7. Nauti yli leveästä pokemonistasi :)
ps ei pahalla tykkään Wailordeista =]

Äänestä
  • wailord on paras kannataa kehitää se 41 levelliseksi kun on wailmer sillon se oppii water spoutin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hotu kirjoitti:

Onko mahdollista saada wailmereista wailord red rescue teamis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu