Kattokaas tätä!

Mä pidän gootteja kiehtovina, mutta aikuisia gootteja näkee harvemmin. Poimin tän tuolt yhelt toiselta suomi24.fin palstalta, jossa tää neiti on jonku ihannenainen..*reps*
http://irc-galleria.net/view.php?nick=FrozenCorpse

Gootteus ei ole vain teineille, se on elämäntapa..
6790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

€ijx ghootteuz ollugaa niiq vaa meille???!!1 Ihqsviddu!!11

Äänestä

Mä en todellakaan tajunnu sun pointtia? Sekö ettei aikuiset voi olla gootteja? Eikös se ole elämäntapa?
Ei ymmärrä...

Äänestä

Törmäsin Galleriassa yks päivä nelikymppiseen goottinaiseen. :) Mut nickiä en muista. Ja onhan siellä joku vanha goottimieskin, mutta harmi ku en sitäkään muista.

Äänestä

Tapaamani gootit ovat yleensä olleet juuri parikymppisiä. Onko heitä sitten muunkin ikäisiä?

Äänestä

20 vuotias aikuinen :DD?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Aikuinen gootti kirjoitti:

Mä pidän gootteja kiehtovina, mutta aikuisia gootteja näkee harvemmin. Poimin tän tuolt yhelt toiselta suomi24.fin palstalta, jossa tää neiti on jonku ihannenainen..*reps*
http://irc-galleria.net/view.php?nick=FrozenCorpse

Gootteus ei ole vain teineille, se on elämäntapa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu