Mielenkiintoinen foorumi

Täältä löytyy mielenkiintoinen foorumi kirjoittajille:
http://www.s8.createphpbb.com/trilogia/index.php?mforum=trilogia
6433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuosta saa mielenkiintoisen?
Pitäisi olla jotain sisältöä ja keskustelua, ennen kuin alkaa hehkutella.

Äänestä

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest [ Administrator ] [ Moderator ] [ [ Test ] ]
Most users ever online was 6 on Fri Oct 12, 2007 12:38 pm
Registered Users: None

Äänestä

Kirjoittamalla sinne tulee paikasta hyvin mielenkiintoinen. Mitä enemmin kirjoitellaan, niin sitä mielenkiintoisemmaksi foorumi muodostuu. Erillaiset persoonat kohtaavat siellä toisensa.

Äänestä

Foorumin osoite on ainakin mielenkiintoinen, jää hyvin muistiin.

Äänestä

Onnea uudelle foorumille!

Mielenkiintoinen-sanan käyttö näyttää menevän kyllä markkinoinnin piikkin, mutta kaikkea hyvää siitä huolimatta.

Äänestä
  • Kiitos kannustuksesta. Yritämme tehdä foorumista mahdollisimman hyvän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Musafa kirjoitti:

Täältä löytyy mielenkiintoinen foorumi kirjoittajille:
http://www.s8.createphpbb.com/trilogia/index.php?mforum=trilogia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu