01.02.2008 18:30 Kupittaa TuTo - Sport 5 - 6
Repikää siitä!
Vaasalainen Asiantuntija
4
389
Vastaukset
- lenkkeilijä vesisateessa
Hienoa Sport! Olin eilen lenkillä ja juoksin Kupittaan hallin ohitse ja kuikuilin sisääntuloaukosta tilanteen: 5-2.
Kun tulin kotiin ja avasin Urheilukanavan tilanne olikin 5-6!
Ika sanoi aamun lehdessä tappion syöneen rotan lailla.- Mset
hyvä peli urheilukanavalta,pelissä riitti kyllä kattomista...
- kertoo sen,
että Vaasa kuuluu Ruotsille.
Red army ja Vaasa pitäisi antaa ruotsalaisille homoille lahjaksi ja Sportin kotikentäksi Globen. Sport ei ollut mitään kivikaudella, Sport ei ollut mitään viime vuosisadalla, Sport ei ole mitään tällä vuosituhannella.
Sport ei tuskin ole ikinä koskaan mitään. Muuta tietysti kuin homppelisakki jossa röhkii kolmekymmentä rumaa ja piipittävää gayluuseria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501479
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15573ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m156472Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44462- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402