sydänoireet

Poltin n.3 vuotta maria noin 2-5 kertaa viikossa.(Lähinnä viikonloppuisin)-sain sydänoireita ja päätin mokoman paskan tupruttelun lopettaa!

Kuka väittää sitä vaarattomaksi ei tiedä mistä puhuu.
4549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen polttanut kannabista muutaman vuosikymmenen, en ole saanut sydänoireita.

Jokainen joka väittää jotain, väittää sitten vaan.

Äänestä
  • Et ole saanut sydänvaivaa, mutta olet ressukka kannabiksen orja.

    Äänestä

  • Tuttiaoota kirjoitti:

    Et ole saanut sydänvaivaa, mutta olet ressukka kannabiksen orja.

    Mieti lausettasi kun kittaa aamukahveitasi...

    Äänestä

Rytmihäiriöitä kenties? Kammiovärinää? Muljahteluja?

Tuolla Pubin (nettisivusto siis) puolella oli kuulemma ilmennyt sydänkohtaustapauksia 6? kpl, ja kuolinsyyksi oli määritetty kannabis.

Kai se on perinnöllinen tekijä, kuten yleensä---nämä menehtyneet eivät tienneet ilmeisestikään vajavaisuuksistaan ja päätyivät mullan alle.


Tarinan opetus:

Tunne Itsesi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


heath ledger kirjoitti:

Poltin n.3 vuotta maria noin 2-5 kertaa viikossa.(Lähinnä viikonloppuisin)-sain sydänoireita ja päätin mokoman paskan tupruttelun lopettaa!

Kuka väittää sitä vaarattomaksi ei tiedä mistä puhuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu