Olisiko minulla...

Jellona - girls

Kertokaa Neitsyt - miehet kumpaa naispuolista horoskooppimerkkiä te pidätte mielenkiintoisempana vaihtoehtona jos vastassa on Kaksoset nainen ja Leijona nainen? Itse olen jälkimäisen merkin edustaja, eli jellona. Ja nyt haluaisin tietää, että kannattaako minun lähteä Kaksos naiselle vastukseksi sillä olemme kumpikin kiinnostuneita eräästä Neitsyt miehestä. Tässä vaiheessa me kaikki kolme olemme tunteneet toisemme monen vuoden ajan ihan kaveri pohjalta vain, mutta olen huomannut puolin ja toisin, että kiinnostusta voisi olla ihan kunnon pari suhteeseekin mutta kysymys kuuluikin, että kannattaako minun lähteä kilpasille Kaksos naikkosta vastaan vai pysytellä kaverina..? Kertokaa ihmeessä omista kokemuksistanne immeiset jos niitä on kellään!

3

839

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vedättää kahta

      Edes leijona ei kestä neitsytmiehen käsittelyässä menettämättä itsekunnioitustaan omanarvontuntoaan!

      • nousevalta merkiltään...

        ...neitsyt itsekin. Hehee, on kokeiltu ja "kauhun tasapaino" saavutettu periaatteella: Mitä ikinä lataatkin niin täältä pesee samalla tarkkanäköisyyden ja suoruuden mitalla.

        Leijona on herkkä loukkaantumaan, mutta niin on neitsytkin! Rohkeutta leijona. Se neitsytmies saisi sinusta lojaalin ja innostavan kumppanin tukemaan herkkää ja totisuuteen taipuvaista mieltään.


    • yhtäaikaisestikin

      Jos se sinulle passaa, niin neitsytmies voi pitää teitä käsittelyssään yhtä'aikaisesti täysin vaivatta!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      69
      2522
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2217
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2157
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2121
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      9
      2062
    6. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      1993
    7. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1895
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      597
      1889
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      40
      1447
    Aihe