M5 Hurricane Sets World Record

5593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Mitä tekemistä tuolla on aloitus viestin kanssa?

    Äänestä

  • Niin, kyllä siinä Darwin Award on paikallaan kun poistaa geenipoolista tuollaisen kuskin jolla ei ole minkäänlaista järkeä päässä.

    Pääseehän sitä vaikka toyotalla yli 200 (pääseehän?), ja jos silloin ajaa puuhun niin jälki on rumaa.

    Äänestä

  • Pekka- kirjoitti:

    Niin, kyllä siinä Darwin Award on paikallaan kun poistaa geenipoolista tuollaisen kuskin jolla ei ole minkäänlaista järkeä päässä.

    Pääseehän sitä vaikka toyotalla yli 200 (pääseehän?), ja jos silloin ajaa puuhun niin jälki on rumaa.

    tojotalla pääsee reilusti yli 200

    Äänestä

  • dfsfds kirjoitti:

    tojotalla pääsee reilusti yli 200

    Taitaa päästä, ja jos puuhun ajaa niin rumaa jälkeä tulee.

    Eli tuollaiset kuskit joutaakin poistaa geenipoolista. Riippumatta ajeleeko Toyolla vai Bimmerillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW Ylivoimaa kirjoitti:

http://www.worldcarfans.com/9080204.007/g-power-m5-hurricane-sets-world-record

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu