yksityiset lääkärit

osaiskohan kukaan kertoa minne kannattaisi mennä rakenneultraan? hintoja en ole löytänyt mistään.
1580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Puhelinluettelo käteen ja soittelemaan.
Itse kävin Savon ultramammoilla, maksoi 100e (1½v sitten) ei ollut kyllä 4d.
Toiseksi halvin taisi olla Laboratoria Simpasessa.
Sitten onhan näitä vielä paaaljon lisää..Cantti yms..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka tietää? kirjoitti:

osaiskohan kukaan kertoa minne kannattaisi mennä rakenneultraan? hintoja en ole löytänyt mistään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu