minulla on nenä vähän ( ei paljoa) tukossa, kurkku punainen mutta ei kipeä. Uskaltasko lähtee jumpaan, siis pumppiin, mieli tekis niin hirveesti!!!
Bodypump ja flunssa
uskallanko???
3556
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ettei nuhassa saisi harrastaa minkäänlaista urheilua...en tosin tiedä jos sulla ei varsinaista flunssaa ole tai kuumetta/lämpöä...joten ei tästä vastauksesta sulle varmaan hyötyä paljoo ollut;)
Ei ei! Flunssa on tulossa. Lepoa muutama päivä niin se voi mennä ohi. Ei muutaman päivän liikunta paussi niin hirveää ole.
Itse sain flunssan. Jumpan vetäjä valitti vetämätöntä oloa, no pienessä salissa paljon hikoilevia naisia. Nyt minäkin olen kipeä ja räkä lentää. Jos olette kipeitä välttäkää olemasta kosketuksissa toisten kanssa. Levätkää kotona ja juokaa kuumaa.