Elikkäs tänne voisi listata kaikki syömishäiriöblogit, jokainen voisi ilmoittaa omansa ja sitten vaikka ne joita itse lukee.
Omani : http://kurjenmiekka.blogspot.com/
Omani : http://kurjenmiekka.blogspot.com/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
omani:
http://mionascorner.blogspot.com
seuraan:
http://kuroine.vuodatus.net/
http://www.selfandcontrol.blogspot.com/
http://lostsoul90.blogspot.com/
http://vesipisaroita.blogspot.com/
http://lupaus.blogspot.com/
http://www.pelkaa-ilmaa.blogspot.com/
http://hiekkamyrsky.blogspot.com/
Enemmänkin kyllä paranemiseen ja terveellisempään laihdutteluun pyrkivä blogi :)
mitenniin parantumiseen? Syöt ihan älyttömän vähän.
.. en ole alipainoinen, on varaa oikeastikkin vielä laihduttaa :) En ole varsinaisesti anoreksiasta ehtinyt kärsimään, laihduttamisen aloitin melkein kaksi vuotta sitten ylipainoisena (26kg enemmän kuin tänä päivänä), ja tuo hulluna laihduttaminen sitten johti oksenteluun, josta olenkin pari kertaa jo rimpuillut irti, palaten laihduttamiseen.. Nyt koitan saada päänkin kuntoon ja HILJALLEEN, omaa tahtiani totuttautua normaalisyömiseen, samalla kuitenkin karistaa vielä muutaman kilon ja toivottavasti sitten viimeinkin olla tyytyväinen..!
Olipas hirveää seliseliä :D nyt varmaan hyvin monella kävi mielessä, etten myönnä ongelmiani, ja tekisi mieli kliseisti vastata siihen että uskokaa pois, mä kyllä tiedän mitä teen, en oo niinku muut :D äääh, kuulostaa niin tyypilliseltä itsepetokselta mutta totta joka sana.
Oma blogini:
http://petit-alice.livejournal.com/
Siellä juttua ihan mun normi päivistä anoreksian kanssa
http://painfuldelusion.blogspot.com/
Näitä ketjuja on jo niiin monta! kandee lukea muitakin kun vaan ton ensimmäisen sivun keskusteluja!