EIFFELINTORNI

JA RIEMUKAARI TEILLE PITÄS PYSTYTTÄÄ,SILLOHAN TÄÄ OIS POHJOLAN PARRIISI,EIX JEH...:P
2128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sokoksen kuppeessa on eiffeli ja jussi ruiskauttaa riemukaaren aina kun sopiva riuku löytyy.

Äänestä
  • ON NÄKKYYMMÄ JOKU KAKKARIUKUTERAPIAVIIKKO MÄNÖSILLÄÄN,KUHTUKKEE NIVALASTA JA YLYVIESKASTA LISSÄÄ SONTIOITA,NIIN MAANVILIJELIJÄT KASVATTAA RANTEENVAHVUSTA HEINEE ENS KESÄNÄ...TOSIN MITEN KÄY TON KASVIHUONEILIMIÖN KANS SITTE,LISSÄÄNTYYKÖ SE,JOS YHTEEN KUNTAAN SONTII KOLOME KUNTAA...MITEN KÄY SAHUREITTEN,KU KAIKKI KASVAVA PUUSTO ON VALIJASTETTU KAKKIMISTA VARTEN...KYSYMPÄHÄN VAAN....:P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MASAHIRONAKIPATA kirjoitti:

JA RIEMUKAARI TEILLE PITÄS PYSTYTTÄÄ,SILLOHAN TÄÄ OIS POHJOLAN PARRIISI,EIX JEH...:P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu