Millä

olet..?
201386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

kokeilet nyt heti jos sinua vain kiinnostaa tietää? Miksi kysyt tuota?

Äänestä
  • Koska halusin tietää,tietysti.
    Miksi vihainen?

    Äänestä

  • kysyn !! kirjoitti:

    Koska halusin tietää,tietysti.
    Miksi vihainen?

    vihainen ole, mutta kysy muuta kautta kuin täällä.

    Äänestä

  • minä nyt kirjoitti:

    vihainen ole, mutta kysy muuta kautta kuin täällä.

    illanjatkoa..

    Äänestä

  • olisi osannut vastata?? :(

    Äänestä

On ikävä sinua ja niitä jokaista hetkeä ja minuuttia, jokaista sekuntia kun vielä hymyiltiin toisillemme.

Äänestä
  • enää hymyillä?

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    enää hymyillä?

    Et ymmärrä kun sinua rakastetaan. Mielummin vihaat koska se on sinulle helpompaa

    Äänestä

Vähän väsyttää, on niin paljon kaikenlaista. Huvittaa, kun täällä ihmiset tekevät tulkintoja toisen onnellisuudesta, jopa terveydestä ja elämästä yleensä. En tarkoita sinua aloittaja, kysyithän vaan millä mielellä olet.

Harvoin mietin ihmisiä kirjoitusten takana, mutta tänään hieman väsyneenä ajattelin, että millaista elämä olikaan ilman nettiä. Luin lehdestä kirjoituksen, että huomattavan moni lapsi on tullut ja tulee kiusatuksi netin välityksellä. Että ehkä onnellisempaa oli silloin ennen.

Äänestä
  • ja virkistävää iltaa sinulle.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    ja virkistävää iltaa sinulle.

    Viimeistään viikonloppuna virkistyy taas.

    Äänestä

facebookista ;)

Äänestä
  • facebookissa ole.

    -sivusta-

    Äänestä

  • sitä ei siellä kirjoitti:

    facebookissa ole.

    -sivusta-

    Ja täälläkö sitten se elämä on??
    Hanki itse elämä. (Minä en edes halua, hahhahhaa)

    Äänestä

tai arvaat ainakin. Kaipaan sinua. Mikset jo tule?

Äänestä

Onhan siitä jo melkein viikko, kun on nähty.

Äänestä
  • mutta pian taas....

    Äänestä

Vastasin kun kysyttiin.

Äänestä

oli suunnattu Uudellemaalle kiharatukkaiselle
miehelle joka tuskin tätä bongaa.
Halusin kuitenkin kirjoittaa.
Tämä vain tiedoksi koska joudun lähtemään.
Mukavaa iltaa kaikille.

Äänestä

toivoisin niin, että joku halaisi minua ja lujaa :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielellä kirjoitti:

olet..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu